Język:

Oferta Kasi


Zapraszam serdecznie na masaże, w których się specjalizuję. Oferta dla koneserów masażu. Przyjdź, a przekonasz się, że dobrze wybrałeś. Mówią o moich dłoniach " magiczne ", przekazujące dobrą energię i uśmierzające ból. Mam dar łagodzenia dolegliwości.

Jestem szczupłą, zgrabną blondynką, ale siłę w dłoniach mam bardzo dużą.

Moja praca to ogromna pasja, którą można wyczuć od razu podczas masażu.

Jestem również dobrą psychoterapeutką, więc to co usłyszę zostaje objęte tajemnicą służbową.

 

Masaż klasyczny kręgosłupa 35zł

    Masaż klasyczny kręgosłupa jest metodą leczenia zewnętrznych i wewnętrznych objawów jak i przyczyn choroby. Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając wpływ na organizm. Masaż klasyczny charakteryzuję się 8 technikami wykonywanymi w odpowiedniej kolejności.

 • Głaskanie
 • Rozcieranie
 • Wyciskanie
 • Ugniatanie
 • Uderzanie (oklepywanie)
 • Wstrząsanie
 • Wibracja
 • Ruchy bierne

 

   Masaż leczniczy kręgosłupa całość 30 min / 65 zł

   Masaż kręgosłupa częściowy (C, TH, LS) 20 min 35 zł

 

 

 

Masaż brzucha ujędrniający 180 zł /h

Seria 10 masaży 1000 zł

 

DOTYK MOTYLA 160 zł
Motyl
Motyl

Masaż Dotyk Motyla to bardzo delikatny dotyk stosowany, aby rozpuścić zbroje, uzdrowić traumatyczne doświadczenia, uwolnić blokady i przywrócić przepływ energii.

Dotyk podczas masażu jest bardzo lekki i delikatny jak muśnięcie skrzydłami motyla a sam masaż wykonuje się poprzez ubranie lub najlepiej bezpośrednio na skórze. Zapisane w ciele traumatyczne wspomnienia można uwolnić bardzo delikatnym dotykiem. Im subtelniejszy dotyk, tym silniej działa. Może być wykonywany raz dziennie lub raz w tygodniu.

 

Masaż Dotyk Motyla jest masażem uspakajającym jak i energetyzującym w zależności od energetycznych potrzeb osoby, która go otrzymuje. Jest wspaniałym sposobem pomagającym w eliminacji dysfunkcji związanych z niepełnosprawnością, depresją, traumą, nerwicami i innymi chorobami. Jest czystym relaksem, podczas którego nie myśli się o niczym. Jest to rozkosz nie mająca granic. Każdy powinien go spróbować. Stres towarzyszy każdemu z Nas, a masaż ten sprawi, że poczujemy się lepiej.

 

Zachęcam gorąco. Jeżeli lubisz przyjemny dreszczyk bardzo delikatnego dotyku, uczucia jakby tysiące motyli muskało Twoją skórę oraz miejsca intymne to zapraszam.

 

Godzinny masaż w cenie 160 zł

Specjalność zakładu 190-290 zł
Wyjątkowość
Wyjątkowość

    To specjalnie przygotowana oferta, która wprawi w doskonały nastrój, dostarczy energii, poprawi kondycję skóry, wyzwoli ze stresu i napięcia.

Masaż skomponowany na bazie różnych technik polskich i orientalnych przy relaksującej muzyce, blasku świec i zapachu aromatu dobranego indywidualnie do klienta.

 

Masaż składa się z VI etapów i trwa 1h ,1,5h lub 2h.

 

SPECJALNOŚĆ ZAKŁADU

 

I ETAP :

MASAŻ MOTYLKOWY WSTĘPNY CAŁEGO CIAŁA – BARDZO DELIKATNE GŁASKANIE, MUSKANIE, ROZCIERANIE, KOŁYSANIE, UCISKANIE. TO PROPOZYCJA DLA PIESZCZOCHÓW. ZABLOKOWANA ENERGIA Z POWODU STRESU JEST UWALNIANA - POPRZEZ POŁĄCZENIE – UZIEMNIENIE- WYTWARZA SIĘ WIĘŹ POMIĘDZY MASAŻYSTKĄ, A MASOWANYM

 

II ETAP :

MASAŻ LOMI – LOMI ( PRZEDRAMIONAMI INTENSYWNY )

 

III ETAP:

 

MASAŻ REFLEKSYJNY STÓP + HYDROMASAŻ ( TYLKO PRZY 2H )

 

IV ETAP :

 

MASAŻ TWARZY I KARKU + MASAŻER

 

V ETAP :

 

MASAŻ FOULARI – PĘDZLAMI, ORAZ TECHNIKA ZWIJANIA KOCA

 

VI ETAP :
MASAŻ MIEJSC INTYMNYCH Z NIEZIEMSKIMI TECHNIKAMI + NA ŻYCZENIE PROSTATA LUB GOLENIE

 

Masaż wykonuje tylko Kasia - doświadczona w tego typu masażach. Jest to masaż wykonywany w ubraniu. To jedyna i niepowtarzalna okazja podarowania sobie odpoczynku i relaksu.

 

Cena 1 h masażu to 190 zł 

Cena 1,5 h masażu to 260 zł

Cena 2 h masażu to 360 zł 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM ;

 

Masaż miejsc intymnych 55-65 zł

MASAŻ POPRAWIAJĄCY MĘSKIE LIBIDO

 

    Czasami ciągły stres i nieustanny pośpiech mogą negatywnie wpłynąć na niektóre sfery naszego życia. Przemęczenie również może odbić się na życiu seksualnym, mianowicie może spowodować spadek libido. Jeśli dojdzie do tego nie wpadać w panikę, każdemu może się to zdarzyć. W jaki sposób można podnieść męskie libido?

   Zapraszam na wspaniały masaż miejsc intymnych. Warto skorzystać i się przekonać, że to nie będą wyrzucone pieniądze w błoto.


Opis masażu :


    Masowanie, uciskanie, ugniatanie w sposób delikatny jąder, przyrodzenia, okolic pęcherza, okolic odbytu, ud aż do zadowolenia. Zdrowotny, ale jakże przyjemny dotyk sprawi, że odpłyniesz i poczujesz się wspaniale. Zapewniam 100 % zadowolenie. Po takim masażu efekt poczujesz niemalże po pierwszym razie. Przyjmuję już 10 rok i mam naprawdę sporo stałych klientów, którzy są zadowoleni z moich masaży. 

 

 

 

CENY  :

 

30 minut  - 115 zł

20 minut - 105 zł

 

 Oczywiście masaż ten jest wykonywany wyłącznie w ubraniu !!!

 

* 10 zabiegów po 30 minut za 1150 + 2 masaże prostaty - 850 zł

 

* 10 zabiegów po 20 minut za 1050 + 2 masaże karku / - 750 zł

 

* 10 zabiegów po 15 minut za 950 zł - 650 zł

 

Masaż firmowy-mix 160zł

MASAŻ FIRMOWY - MIESZANKA EKSCYTUJĄCYCH DOZNAŃ. TO  JEDYNY W POLSCE TAK SKOMPONOWANY MASAŻ  JAKIEGO NIE DOZNASZ NIGDZIE!


    Zapraszamy na masaż, podczas którego doznasz różnego rodzaju przeżyć. To coś dla koneserów dobrego, profesjonalnego i jakże ekscytującego masażu.

Masaż łączony to:

 • masaż calutkiego ciała oliwką lub żelem na bazie wody
 • miejsca intymne
 • masaż prostaty
 • masaż stóp 
 • masaż głowy
 • na życzenie depilacja w cenie
 • naświetlanie lampą SOLLUX ( w razie wskazań )

 

 

CENA MASAŻU TO 180 ZŁ / 1h

 

Depilacja miejsc intymnych+masaż 55 zł

    Zapraszamy wszystkich Panów, którzy chcieliby w sposób profesjonalny wygolić miejsca intymne, plecy lub klatkę piersiową. Jak wiadomo tego rodzaju zabiegi dawno już stosują kobiety. Czas na mężczyzn! Jest to świetny sposób na zachowanie higieny.

   Golenie jest bezbolesne. Nie używamy plastrów ani maszynek elektrycznych. Robimy to dokładnie, co nie zawsze jest możliwe robiąc to samemu.

  

CENA GOLENIA od 55 zł ( w zależności od owłosienia )
CENA GOLENIE + MASAŻ 115 zł / ok. 35 minut - to cena za podstawowe golenie. Za większe owłosienie pobierana jest dodatkowa opłata 

 

 

Depilacja męska :

 

CENNIK:

- Łydki od 40 zł
- Uda od 50 zł
- Całe nogi od 85 zł
- Pachy od 20 zł
- Przedramiona od 30 zł
- Ramiona od 35 zł
- Całe ręce od 50 zł
- Klatka piersiowa od 30 zł
- Plecy od 45 zł
- Podbrzusze od 40 zł

 

Jeżeli miejsce owłosienia jest duże to cena może być wyższa...

 

    Wykonuje tą usługę tylko Kasia - rehabilitantka, wykonująca masaże zdrowotne, relaksacyjne całego ciała ( nierozbierane, ale magiczne i jedyne w swoim rodzaju )

Masaż prostaty 110 zł

    Masaż prostaty to niezawodna przyjemność dla każdego mężczyzny, powinien być regularnie wykonywany. Masaż tego narządu jest zalecany nie tylko ze względów medycznych, ale i erotycznych. Wpływa na zdrowie mężczyzn, zmniejsza ryzyko zachorowania na raka, poprawia żywotność plemników i zwiększa ilość nasienia.      Warto również dodać, że jest on bardzo przyjemnym doznaniem dla każdego mężczyzny. Zapraszamy!

Masowana jest wówczas prostata zewnętrzna i wewnętrzna + pośladki + miejsca intymne.

 

Cena za taki masaż to 110zł i trwa około 30 minut 

Test na prostatę - 15 zł ( po wcześniejszym umówieniu )

 

Karnet 10 masaży w cenie 1100 zł  800zł + miejsca intymne gratis

 

Masaż jest bezbolesny. Warto spróbować czegoś nowego.

 

 

Wykonuje ten masaż tylko Kasia - ładna, szczupła, sympatyczna blondynka - rehabilitantka, wykonująca masaże zdrowotne, relaksacyjne całego ciała ( nierozbierane, ale magiczne i jedyne w swoim rodzaju )


4 Ręce 200 zł

    Dwie masażystki, cztery ręce i po dwakroć więcej przyjemności i odprężenia.

Relaksacyjny masaż całego ciała wraz z miejscami intymnymi. Jedna Pani masuje kręgosłup, druga nogi i pośladki, następnie zmiana, potem jedna Pani masuje jeden pośladek a druga drugi pośladek.... potem... jedna Pani klatkę piersiową a druga... nogi i miejsca intymne... zmiana... potem obie Panie masują miejsca intymne.... Mając zamknięte oczy nie wiadomo czyje to są ręce.... ODLOT!

 

Dla kogo ten masaż?

 • Dla każdego, kogo nudzi już klasyczna oferta.
 • Dla każdego, kto czuje, że potrzebuje pewnej odmiany.
 • Dla każdego kto chciałby poczuć się podwójnie wyjątkowo
 • Dla każdego kto zapragnie poczuć się jak król lub królowa
 • Dla każdego kto lub gdy inni się o niego troszczą i to w podwójnej dawce.

 

CENA MASAŻU :

 

200 ZŁ / 60 minut - masażystki są ubrane!

 

 

Masaż tantryczny 150 zł
Relaks
Relaks

    Masaż tantryczny polega na delikatnym i zmysłowym masowaniu całego ciała wraz z częściami intymnymi gorącą oliwką lub balsamem. Masażystka masuje w niezwykle delikatny i zmysłowy sposób. Każda część ciała jest wymasowana w niezwykły sposób, dzięki czemu poczujesz się jak w niebie. To pełen różnych wrażeń masaż. Z pewnością wyjdziesz rozluźniony i gwarantuję, że wrócisz tu jeszcze nieraz.
Ten masaż wykonywany jest na stole do masażu - masażystka jest ubrana

 

Cena :

 

  95 zł / 0,5h

 150 zł | 1h 

 

 

Cena karnetu :

Karnet 5 masaży 1 h całego ciała w cenie 600zł + gratis prostata 

Karnet 5 masaży 0,5h całego ciała w cenie 370 zł

 

Wykonuje :

Kasia - ładna, szczupła, młoda, sympatyczna blondynka - rehabilitantka, wykonująca masaże zdrowotne, relaksacyjne całego ciała ( nierozbierane, ale magiczne i jedyne w swoim rodzaju )

Masaż bańką chińską 50-100 zł

    Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu.

    Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.

 

Cena :

 

40 min /  50zł wybrana partia ciała (np. nogi i pośladki)
80 min /  100zł całe ciało

Masaż na migrenę 30-60 zł

MASAŻ NA MIGRENOWE BÓLE GŁOWY

 

    Wielu cierpiących na migrenę znajduje ulgę i skuteczną profilaktykę dzięki różnym technikom masażu terapeutycznego. Jeśli cierpisz na migreny, znasz aż za dobrze czas stracony z powodu bólu, nudności, nadwrażliwości na światło i ogólnego złego samopoczucia.

    Wykazano, że istnieje kilka różnych technik masażu, które pomagają cierpiącym na migrenę zwalczać chorobę. Różne metody działają – lub nie działają - u różnych ludzi i większość chorych łączy terapię masażem i tradycyjne leczenie, żeby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Zależnie od typu i częstotliwości Twoich migren, masaż może okazać się zbawienny dla Ciebie.

    Masaż obejmuje twarz, czoło, kark, a poprzez odpowiedni ucisk punktów na głowie i dłoniach uwolnisz się od tak utrudniającego i przykrego bólu.

 

    Cena : 15 min / 30 zł

               30 min / 60 zł

 

Drenaż limfatyczny 60-100 zł

     Drenaż limfatyczny  to rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ chłonki z opuchniętych kończyn. Stosowanie technik przepychających - tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.

       To specjalny masaż: ręczny.  Poprawia krążenie krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek, likwiduje obrzęki. Drenaż limfatyczny wpływa na usprawnienie przepływu chłonki,likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych,a także drenaż tkanek.

 

     Drenaż limfatyczny jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem oraz w likwidacji obrzęków. Jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm.

 

Drenaż limfatyczny wskazania:

 • zaburzenia gospodarki wodnej
 • zaburzenia gospodarki mineralnej
 • zaburzenia gospodarki hormonalnej
 • obrzęki limfatyczne
 • zastoje limfatyczne
 • choroby kolagenowe
 • żylaki
 • mastektomia ( usunięcie piersi i węzłów chłonnych )

    Po zabiegu odczuwa się odprężenie i lekkość. Drenaż limfatyczny pomaga likwidować obrzęki oraz uczucie ciężkich, zmęczonych nóg.

 

Przeciwskazania :
Przeciwwskazaniem do wykonania drenażu są przede wszystkim nowotwory, ostre stany zapalne i choroby zakaźne. Także: rozrusznik serca, angina, epilepsja, nerwica, astma, hemofilia, łuszczyca, rany i stany zapalne skóry, zapalenie nerwów, menstruacja, ciąża, problemy sercowo-naczyniowe, karmienie piersią (zabiegi na piersi), guzy, części metalowe w ciele.

 

Cena :

 

30 min / 70 zł

60 min / 110 zł

 

Terapia przeciwobrzękowa do uzgodnienia indywidualnie.

Masaż segmentarny 80 zł

    Masaż segmentarny  jest zabiegiem fizykalnym, składającym się z szeregu chwytów i opracowań, których ściśle określona technika i kolejność wykonywania pozwala na wykrywanie i usuwanie zmian chorobowych, a często również przyczyn chorobowych na drodze odruchowej.

     Znajduje szczególne zastosowanie w leczeniu chorób narządów wewnetrznych.

    Masaż segmentarny uwzględnia wszelkie możliwe zmiany odruchowe powstające w różnych tkankach i podaje sposoby ich usuwania poprzez zastosowanie szczególnych, ściśle okereślonych rękoczynów.

   Ze względu na wywieranie znacznego wpływu na funkcjonowanie narzadów wewnętrznych oraz możliwości leczenia i usuwania zmian odruchowych w narzadach i tkanakch, metoda ta jest uzupełnieniem masażu klasycznego.

Wskazania do stosowania masażu segmentarnego:

- czynnosciowe i przelekłe choroby narządów wewnętrznych,
- zaburzenia krążenia,
- czynnościowe, zwyrodnieniowe i przewlekłe gośćcowe choroby kręgosłupa, stawów i tkanek miękkich, stany pourazowe (skrecenia, zwichnięcia, złamania),
- zaburzenia wegetatywne układu nerwowego,
- zaburzenia w funkcjonowaniu gruczołów wewnatrzwydzielniczych.

Przeciwwskazania do stosowania masażu segmentarnego:

- brak zmian odruchowych,
- wszystkie ostre bakteryjne zapalnie tkanek i narzadów wymagające interwencji chirurgicznej,
- wszytskie zakażenia ogólne przebiegające z wysoką temperaturą,
- ostre stany zapalne,
- choroby nowotworowe,
- krwawienia i krwotoki oraz gruźlica.

 

Cena :

 

 30 min / 80 zł

Masaż hawajskiLOMI-LOMI-NUI 140-200 zł

Lomi Lomi Nui jest tradycyjnym hawajskim masażem relaksacyjnym i regenerującym. Nazwę tej techniki masażu tłumaczy się dosłownie jako „aksamitny dotyk miękką łapą zadowolonego kota”.

W tradycji hawajskiej masaż ten odbywał się w świątyni na kamiennym ołtarzu i trwał od kilku godzin do kilku dni. Nad jego prawidłowym przebiegiem czuwali kahuni – mistrzowie uzdrawiania.

Rytuał lomi-lomi służyć miał duchowemu oczyszczeniu, zharmonizowaniu wszystkich procesów ciała oraz zapewnieniu równowagi wewnętrznej. Poddawano mu się zawsze w szczególnych, przełomowych momentach życia, gdy należało podjąć istotne decyzje, obrać nowy kierunek, etc. Ceremonii towarzyszyły tradycyjne, wielogłosowe śpiewy oraz taniec hula.

Lomi Lomi Nui miał też za zadanie zaspokoić potrzebę fizycznego kontaktu z drugim człowiekiem, przekazać masowanemu pełną akceptację, wsparcie i życzliwość. Stąd określany jest również „masażem troskliwych (kochających) rąk”.

 

Technika masażu Lomi Lomi Nui

 

Przed rozpoczęciem Lomi Lomi masażystka rozmawia z pacjentem o jego dolegliwościach, przebytych chorobach, kontuzjach i urazach i na podstawie uzyskanych informacji ustala najodpowiedniejszą technikę masażu. Lomi Lomi Nui wykonywany jest na tradycyjnym stole do masażu. W czasie zabiegu ciało pacjenta natłuszczane jest oliwą dla ułatwienia płynności i precyzyjności ruchów masażysty. Lomi Lomi Nui wykonywany jest dłońmi lub przedramionami, ze zmiennym naciskiem (dostosowanym do muzyki).

 

Pierwszy etap masażu wykonywany jest, gdy pacjent leży na brzuchu. Masowane są kolejno: plecy, ramiona, nogi i pośladki. Druga część wykonywana jest w leżeniu na plecach. Masowane są wówczas kolejno: ramiona, klatka piersiowa, nogi, brzuch.

 

Lomi Lomi Nui jest masażem kompletnym, obejmującym całe ciało, z wyjątkiem miejsc intymnych. W trakcie Lomi Lomi ciało pacjenta powinno być całkowicie nagie (miejsca intymne zostają zasłonięte ręcznikiem). Towarzyszy mu oryginalna hawajska muzyka. Cały zabieg trwa najczęściej od 60 do 90 minut.

 

Przeciwwskazania do masażu Lomi Lomi Nui:

 

 • białaczka
 • ogólne przeciwwskazania do masażu (choroby skóry, gorączka, ostre stany zapalne, menstruacja, żylaki, choroby zakaźne)

 

CENA :

 

 • 60 min / 140 zł
 • 90 min / 200 zł